Posts

DADDY G [MASSIVE ATTACK] – DJ SET – #MINUS1

📍Parkimi i Sheshit Skënderbej 🗓 11 Janar, Ora 22:00 🎫 Biletat Pre Sale, në shitje nga e hëna📍11 Janar, Ora 22:00 – Parkimi i Sheshit Skënderbej BIO: You may consider Grant Marshall, a.k.a. Daddy G as spiritus rector of what has historically become known as the “Bristol Sound“. It´s that laid back sound that breathes […]

Videos
News

Turtle Fest 7 publikon emrat e pare te performuesve!

Prej tashmë disa ditësh Turtle Fest na ka prezantuar në rrjetet sociale me teaser-in e këtij edicioni, datat dhe moton me të cilën ky event do vijë këtë vit. Festivali më i madh artistik në vend këtë herë do vijë më pranë se kurrë, në fillim të muajit korrik…

2017
2016
2015